Kontaktinformasjon

Norenco Norge AS

Teglverksveien 99, 3057 Solbergelva

 

Sentralbord Tel. 66 99 55 33

Ordrekontor Fax 66 99 55 32

E-post: norenco@norenco.no

Produktutvikler og daglig leder

Arne Haukland

Tlf: 900 11 800

E-post: arne@norenco.no

Faktura avdeling

Yarelis Martinez Haukland

Tlf: 45 41 96 42

E-post: faktura@norenco.no

Lager

Vegard Rikardsen  

Tlf: 907 58 606

E-post: ordre@norenco.no

 

Regionsansvarlig:

Finnmark / Troms / Nordland

Elise Haukland Bakken

Tlf: 99 44 37 99

E-post: elise@norenco.no

 

Nord-Trøndelag / Sør-Trøndelag / Møre og Romsdal / Sogn og Fjordane

Kurt Johansen  

Tlf: 926 09 175

E-post: kurt@norenco.no

 

Oslo / Øst-Akershus / Oppland / Hedmark

Sofie Haukland

Tlf: 400 900 10

E-post: sofie@norenco.no

 

Hordaland / Rogaland / Vest-Agder

Håvard Ryan  

Tlf: 913 29 658

E-post: ryan@lyse.net

 

Østfold / Vest-Akershus / Buskerud / Vestfold / Telemark / Aust-Agder  

Jeanett Nilsen

Tlf: 412 02 241  

E-post: jeanett@norenco.no

Regnskap

Mandeep K. Marjara 

Tlf: 947 98 434

E-post: norenco@norenco.no

Web / Design / Bilder

Sofie Haukland

Tlf: 400 900 10

E-post: sofie@norenco.no

Kontaktskjema

Fyll ut skjemaet nedenfor så vil vi besvare deg så raskt som mulig.


Send Beskjed