Kontaktinformasjon

Norenco Norge AS

Teglverksveien 79, 3057 Solbergelva

 

Sentralbord Tel. 66 99 55 33

E-post: norenco@norenco.no

Produktutvikler og daglig leder

Arne Haukland

Tlf: 900 11 800

E-post: arne@norenco.no

Faktura

Yarelis Martinez Haukland

Tlf: 45 41 96 42

E-post: faktura@norenco.no

Lager

Frode Haddal

Tlf: 970 45 209

E-post: frode@norenco.no

 

Regionsansvarlig:

Trøndelag / Møre og Romsdal

Kurt Johansen  

Tlf: 926 09 175

E-post: kurt@norenco.no

 

Oslo / Øst-Akershus / Innlandet

Sofie Haukland

Tlf: 400 900 10

E-post: sofie@norenco.no

 

Vestland / Rogaland / Vest-Agder

Frode Haddal

Tlf: 970 45 209

E-post: frode@norenco.no

 

 

Vestfold og Telemark / Aust-Agder / Viken / Vest-Akershus

Jeanett Nilsen 

Tlf: 412 02 241  

E-post: jeanett@norenco.no

 

Troms og Finnmark / Nordland

Elise Haukland Bakken 

Tlf: 99 44 37 99

E-post: elise@norenco.no

Web / Design / Bilder

Sofie Haukland

Tlf: 400 900 10

E-post: sofie@norenco.no

Regnskap

Camilla Mile

Tlf: 92 05 92 21

E-post: regnskap@norenco.no / camilla@fastregnskap.no

 

 

Kontaktskjema

Fyll ut skjemaet nedenfor så vil vi besvare deg så raskt som mulig.


Send Beskjed